Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
