Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Mobile
th: มือถือ

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: City
th: จังหวัด

en: Submit order
th: ส่งการสั่งซื้อ
