Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Currency
tr: Para birimi

en: Date
tr: Tarih

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Amount
tr: Miktar

en: Phone
tr: Telefon

en: Invoice
tr: Fatura

en: City
tr: Şehir

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Submit order
tr: Siparişi onayla

en: Clear form
tr: Formu temizle

en: Default country code
tr: Öntanımlı ülke kodu

en: Order number
tr: Sipariş numarası
