Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش
