Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Currency
uk: Валюта

en: Date
uk: Дата

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Amount
uk: Величина

en: Phone
uk: Телефон

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Postcode
uk: Індекс

en: Invoice
uk: Рахунок

en: Remaining
uk: Залишилось

en: City
uk: Місто

en: Due
uk: Очікуваний

en: Customer address
uk: Адреса покупця

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Product price.
uk: Ціна продукту.

en: User Id
uk: ID користувача

en: Product details
uk: Товар у подробицях

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Proceed to payment
uk: Перейти до оплати

en: Clear form
uk: Очистити форму

en: Product price
uk: Ціна товару

en: Primary key
uk: Первинний ключ

en: Default country code
uk: Базовий код країни

en: Unit price
uk: Ціна одиниці товару

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Default language code
uk: Базовий код мови

en: Create invoice
uk: Створити рахунок

en: All products
uk: Всі товари
