Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Number of items
vi: Số mục

en: Amount
vi: Số lượng

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: Remaining
vi: Còn lại

en: City
vi: Thành phố

en: Due
vi: Đến hạn

en: Customer address
vi: Địa chỉ khách hàng

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Product price.
vi: Giá sản phẩm.

en: Submit order
vi: Đệ trình đơn hàng

en: Import products
vi: Nhập sản phẩm vào

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực

en: Clear form
vi: Xóa form

en: Order number
vi: Mã đơn hàng

en: All products
vi: Tất cả Sản phẩm
