Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
