Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Anonymous
ast: Anónimu
