Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Date
az: Tarix

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Anonymous
az: Anonim
