Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Date
be: Дата

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Anonymous
be: Ананім

en: Clear form
be: Ачысціць форму
