Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Date
bg: Дата

en: Country
bg: Страна

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Total
bg: Общо

en: Phone
bg: Телефон

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Submit order
bg: Поръчай
