Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Date
cs: Datum

en: Country
cs: Země

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Total
cs: Celkem

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Amount
cs: Částka

en: Phone
cs: Telefon

en: Invoice
cs: Faktura

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Remaining
cs: Zbývající

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Payment received
cs: Platba přijata

en: Customer details
cs: Detaily zákazníka

en: Search customer
cs: Hledat zákazníka

en: Submit order
cs: Odeslat objednávku

en: Node Id
cs: ID uzlu

en: Clear form
cs: Vyprázdnit formulář

en: Unit price
cs: Jednotková cena

en: Order number
cs: Číslo objednávky
