Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Date
cy: Dyddiad

en: Country
cy: Gwlad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Phone
cy: ffôn

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: City
cy: Tref

en: Postal code
cy: Cod Post

en: State/Province
cy: Sir

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Submit order
cy: Gosod archeb

en: Clear form
cy: Clirio'r ffurf
