Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་
