Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Country
el: Χώρα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Amount
el: Ποσό

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: State/Province
el: Νομός/Περιοχή

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Payment received
el: Η πληρωμή ελήφθη

en: Submit order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας

en: No payment
el: Χωρίς πληρωμή

en: Default language code
el: Προεπιλεγμένος κωδικός γλώσσας
