Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Date
eo: Dato

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo
