Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Currency
et: Valuuta

en: Date
et: Kuupäev

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Total
et: Kokku

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Amount
et: Kogus

en: Phone
et: Telefon

en: Invoice
et: Arve

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: State/Province
et: Maakond

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Payment method
et: Makseviis

en: Product price.
et: Toote hind.

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Product details
et: Toote andmed

en: Payment received
et: Makstud

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: Invoice id
et: Arve ID

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Order number
et: Tellimuse number
