Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Currency
fa: واحد پول

en: Date
fa: تاریخ

en: Country
fa: کشور

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Number of items
fa: تعداد موارد

en: Total
fa: مجموع

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Amount
fa: مقدار

en: Phone
fa: تلفن

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Billing address
fa: آدرس جهت صدور صورتحساب

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Payment received
fa: پرداخت دریافت شد

en: Submit order
fa: ثبت سفارش

en: Proceed to payment
fa: ادامه دادن جهت  پرداخت

en: Clear form
fa: پاک کردن فرم

en: Invoice id
fa: شناسه‎ی صورتحساب

en: Unit price
fa: قیمت واحد

en: Order number
fa: شماره سفارش
