Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Currency
fi: Valuutta

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Country
fi: Maa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Amount
fi: Määrä

en: Phone
fi: Puhelin

en: Postcode
fi: Postinumero

en: Invoice
fi: Lasku

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal code
fi: Postinumero

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: Billing address
fi: Laskutusosoite

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Payment received
fi: Maksu vastaanotettu

en: Submit order
fi: Lähetä tilaus

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Proceed to payment
fi: Siirry maksamaan

en: Unit price
fi: Yksikköhinta

en: Order number
fi: Tilauksen numero

en: No payment
fi: Ei maksua
