Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
