Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Currency
gl: Divisa

en: Date
gl: Data

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Amount
gl: Cantidade

en: Phone
gl: Teléfono

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Postal code
gl: Código postal

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Clear form
gl: Limpar formulario

en: Unit price
gl: Prezo unitario

en: Order number
gl: Número de pedido

en: No payment
gl: Sen pago
