Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Date
hu: Dátum

en: Country
hu: Ország

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Amount
hu: Összeg

en: Phone
hu: Telefon

en: Mobile
hu: Mobil

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Invoice
hu: Számla

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Remaining
hu: Fennmaradó

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Billing address
hu: Számlázási cím

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Product price.
hu: Ár

en: Payment received
hu: Elfogadott fizetés

en: Customer details
hu: Ügyféladatok

en: Search customer
hu: Ügyfél keresése

en: Submit order
hu: Rendelés beküldése

en: Import products
hu: Termékek importálása

en: Node Id
hu: Tartalomazonosító

en: Do not collect
hu: Nem gyűjti

en: Proceed to payment
hu: Tovább a fizetéshez

en: Clear form
hu: Űrlap törlése

en: Primary key
hu: Elsődleges kulcs

en: Unit price
hu: Egységár

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: No payment
hu: Nincs fizetés

en: Create invoice
hu: Számla készítése

en: All products
hu: Összes termék
