Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Anonymous
hy: Անանուն
