Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Currency
id: Mata uang

en: Date
id: Tanggal

en: Country
id: Negara

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: Amount
id: Jumlah

en: Phone
id: Telepon

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Anonymous
id: Anonim

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos

en: State/Province
id: Negara Bagian / Propinsi

en: Billing address
id: Alamat penagihan

en: Payment method
id: Metode pembayaran

en: Payment received
id: Pembayaran diterima

en: Submit order
id: Kirim pesanan

en: Credentials
id: Kredensial

en: Unit price
id: Harga satuan

en: Order number
id: Nomor Order
