Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Currency
ja: 通貨

en: Date
ja: 日付

en: Country
ja: 国

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Number of items
ja: 項目数

en: Total
ja: 合計

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Amount
ja: 量

en: Phone
ja: 電話番号

en: Mobile
ja: モバイル

en: Invoice
ja: 請求書

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Remaining
ja: 残り

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: State/Province
ja: 都道府県

en: Billing address
ja: 請求先住所

en: Payment method
ja: 決済方法

en: User Id
ja: ユーザーID

en: Payment received
ja: 決済受領済

en: Submit order
ja: 注文を送信

en: Do not collect
ja: 収集しない

en: Credentials
ja: 資格情報

en: Unit price
ja: 単価

en: Order number
ja: 注文番号
