Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Country
jv: Negara

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal
