Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Date
ka: თარიღი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Anonymous
ka: ანონიმური
