Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
