Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Anonymous
ku: نەناسراو
