Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Currency
mr: चलन

en: Date
mr: दिनांक

en: Country
mr: देश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Total
mr: एकूण

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Postcode
mr: पोस्टकोड

en: Anonymous
mr: अज्ञात
