Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
