Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Currency
nl: Valuta

en: Date
nl: Datum

en: Country
nl: Land

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Total
nl: Totaal

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Amount
nl: Bedrag

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Invoice
nl: Factuur

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Remaining
nl: Resterend

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Billing address
nl: Factuuradres

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Payment received
nl: Betaling ontvangen

en: Customer details
nl: Klantgegevens

en: Search customer
nl: Zoek klant

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen

en: Import products
nl: Producten importeren

en: Do not collect
nl: Verzamel niet

en: Credentials
nl: Referenties

en: Proceed to payment
nl: Ga door naar afrekenen

en: Clear form
nl: Maak formulier leeg

en: Street 1
nl: Straat 1

en: Street 2
nl: Straat 2

en: Ubercart order id
nl: Ubercart bestelling-ID

en: Default country code
nl: Standaard landcode

en: Unit price
nl: Eenheidsprijs

en: Order number
nl: Bestelnummer

en: No payment
nl: Geen betaling

en: No methods available
nl: Geen methodes beschikbaar

en: Price components
nl: Prijs componenten

en: Create invoice
nl: Factuur aanmaken

en: Payed
nl: Betaald
