Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Date
nn: Dato

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Phone
nn: Telefon

en: Anonymous
nn: Anonym

en: City
nn: By

en: Submit order
nn: Send tinginga
