Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Currency
oc: Devisa

en: Date
oc: Data

en: Country
oc: País

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Amount
oc: Montant

en: Anonymous
oc: Anonim

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal
