Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
