Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (37 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Date
pt: Data

en: Country
pt: País

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Save
pt: Salvar

en: Number of items
pt: Número de itens

en: Default settings
pt: Opções padrão

en: Amount
pt: Valor

en: Phone
pt: Telefone

en: Postcode
pt: CEP

en: Invoice
pt: Fatura

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Remaining
pt: Restantes

en: City
pt: Cidade

en: Postal code
pt: CEP

en: State/Province
pt: Estado

en: Billing address
pt: Endereço de cobrança

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: User Id
pt: ID do usuário

en: Payment received
pt: Pagamento recebido

en: Submit order
pt: Enviar pedido

en: Import products
pt: Importar produtos

en: Node Id
pt: ID do node

en: Credentials
pt: Credenciais

en: Proceed to payment
pt: Ir para o pagamento

en: Clear form
pt: Limpar formulário

en: Product price
pt: Preço do produto

en: Default country code
pt: Código do país padrão

en: Unit price
pt: Preço unitário

en: Order number
pt: Número do pedido

en: No payment
pt: Nenhum pagamento

en: All products
pt: Todos os produtos
