Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Anonymous
sl: Anonimnež
