Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Anonymous
sq: Anonim
