Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Date
sr: Датум

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Total
sr: Укупно

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Product details
sr: Детаљи производа

en: Unit price
sr: Цена по јединици

en: Order number
sr: Број поруџбине
