Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Date
ta: திகதி

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
