Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Currency
ur: کرنسی

en: Date
ur: تاریخ

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Anonymous
ur: گمنام
