Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན
