Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Date
gu: તારીખ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: City
gu: શહેર

en: Test data
gu: પરીક્ષણ માહિતી
