Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
