Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Date
ro: Data

en: Country
ro: Țară

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Amount
ro: Suma

en: Phone
ro: Telefon

en: Invoice
ro: Factura

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Anonymous
ro: Anonim

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Submit order
ro: Plasează comanda

en: Clear form
ro: Resetează form

en: Unit price
ro: Preț unitar

en: Order number
ro: Număr comandă
