Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Date
sk: Dátum

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Total
sk: Celkom

en: Amount
sk: Množstvo

en: Phone
sk: Telefón

en: Mobile
sk: Mobil

en: Invoice
sk: Faktúra

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Remaining
sk: Zostávajúce

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Payment received
sk: Prijatá platba

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Clear form
sk: Vymazať formulár

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: All products
sk: Všetky produkty
