Tripletex (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Currency
sv: Valuta

en: Date
sv: Datum

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Amount
sv: Belopp

en: Phone
sv: Telefon

en: Postcode
sv: Postnummer

en: Invoice
sv: Faktura

en: Remaining
sv: Återstående

en: City
sv: Stad

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Customer details
sv: Detaljer för kund

en: Search customer
sv: Sök kund

en: Submit order
sv: Skicka beställning

en: Import products
sv: Importera varor

en: Credentials
sv: Referenser

en: Clear form
sv: Rensa formulär

en: Primary key
sv: Primärnyckel

en: Unit price
sv: Enhetspris

en: Order number
sv: Beställningsnummer

en: All products
sv: Alla varor
