Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Date
ta: தேதி

en: Country
ta: நாடு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Anonymous
ta: பேரிலா
