Tripletex (6.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Date
te: తేదీ

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Total
te: మొత్తం

en: Anonymous
te: అనామకం

en: City
te: నగరం
