Trotoar (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Help
cs: Nápověda

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: here
cs: zde

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
